Contact Login

Over Travelcard

Over Travelcard
Travelcard levert al meer dan 30 jaar betaaloplossingen voor brandstoffen aan de zakelijke markt. Travelcard streeft ernaar mobiliteitskosten inzichtelijk en beheersbaar te maken zonder in te leveren op gemak. Travelcard is de grootste merkonafhankelijke aanbieder van tankpassen in Nederland.

 

Travelcard is opgericht in 1986 door Leaseplan Nederland en in 2016 overgenomen door Fleetcor. Fleetcor is in Nederland de leverancier van de Shell tankpas.

 

Travelcard Team:

 

 


Caroline Veerman

Medewerker commerciële binnendienst

Travelcard | Caroline Veerman

Caroline Veerman

Medewerker commerciële binnendienst

088-1105000

info@travelcard.nl

Christiaan Ebbens

Teamleider commerciële binnendienst

Travelcard | Christiaan Ebbens

Christiaan Ebbens

Teamleider commerciële binnendienst

06-10605523

christiaan.ebbens@travelcard.nl

Jacqueline Loswijk

Medewerker Commerciële Binnendienst

Travelcard | Jacqueline Loswijk

Jacqueline Loswijk

Medewerker Commerciële Binnendienst

088-1105000

info@travelcard.nl


Marita Lehmann

Medewerker Commerciële Binnendienst

Travelcard | Marita Lehmann

Marita Lehmann

Medewerker Commerciële Binnendienst

088-1105000

info@travelcard.nl

Jort Boonk

Communicatie Manager

Travelcard | Jort Boonk

Jort Boonk

Communicatie Manager

06-53968110

jort.boonk@travelcard.nl

Erwin Vlek

Account Manager

Travelcard | Erwin Vlek

Erwin Vlek

Account Manager

06 - 10 66 79 34

erwin.vlek@travelcard.nl


Luciënne Konings

Account Manager

Travelcard | Luciënne Konings

Luciënne Konings

Account Manager

06-53342636

lucienne.konings@travelcard.nl

Patrick Bosker

Product Manager

Travelcard | Patrick Bosker

Patrick Bosker

Product Manager

06-53958817

patrick.bosker@travelcard.nl

Vince van Altena

Account Manager

Travelcard | Vince van Altena

Vince van Altena

Account Manager

06-30905348

vince.van.altena@travelcard.nl


Jan Peters

Financieel Directeur

Travelcard | Jan Peters

Jan Peters

Financieel Directeur

06-51131763

jan.peters@travelcard.nl

Jan-Reint Vink

Algemeen Directeur

Travelcard | Jan-Reint Vink

Jan-Reint Vink

Algemeen Directeur

06-53950222

jan-reint.vink@travelcard.nl


U kunt met onze tankpas overal terecht!

Nooit meer omrijden om te tanken

Meer weten